O mnie

Jestem przewodnikiem, który odkrywa przed Wami język kart, przekazuje to, co z nich wypływa.
dekoracja
O mnie
O mnie

Karty Tarota pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie i odnaleźć swoje powołanie. To, czym się zajmuje, uwalnia mój potencjał, daje mi wielką moc i radość. Dzięki kartom mogę doradzić, pomóc osobie, która właśnie tego potrzebuje. Jestem przewodnikiem, który odkrywa przed Wami język kart, przekazuje to, co z nich wypływa. Musicie jednak pamiętać, że nikt nie przepowie dokładnej przyszłości. Nie jest ona wykuta w skale i na każdym etapie życia mamy wpływ na to, co wkrótce się wydarzy. Mogę jednak uchylić rąbka tajemnicy…

Bycie tarocistką to moje powołanie, droga, która pozwala nie tylko rozwijać siebie, ale też – a może przede wszystkim – pomagać innym. Od kiedy tylko pamiętam, pasjonowały mnie karty oraz ich znaczenie i wpływ na nasze życie. Niejednokrotnie odwiedzałam wróżkę, prosząc ją o to, aby wskazała mi drogę i ułatwiła podjęcie decyzji.

Zadawałam jej różne pytania – dotyczące mojego życia romantycznego, wielu kwestii osobistych lub zawodowych.

Jak potoczy się moje życie?
Czy jestem z właściwym mężczyzną?
Czy praca, którą wybrałam, przyniesie mi satysfakcję?

Niestety nie zawsze podążałam drogą, jaką wskazywały karty. Niekiedy kierowałam się intuicją, ale za każdym razem po czasie okazywało się, że to karty wskazywały właściwy kierunek. Były jak wyrocznia, której warto zaufać.

Dlaczego karty?

Pomysł na to, aby samemu zacząć pracę z kartami, narodził się w mojej głowie podczas wizyty na targach ezoterycznych. Jedna z wróżek wyczuła we mnie szczególną energię, dar i potencjał do wróżenia z kart. Nie ukrywam, że początkowo byłam nieco zdziwiona, ale jej słowa co rusz wracały do mnie. Teraz wiem, że to było moje powołanie, karty po prostu mnie wzywały.

Karty Tarota są cudowne, tak wiele mogą nam przekazać. Wystarczy umiejętność ich odpowiedniej interpretacji, aby znacząco rozszerzyć swoje postrzeganie. To prosta droga do zrozumienia tego, co nam pisane.

Jeśli chodzi o mnie, to jestem szczęśliwa, że mogę spełniać się w tym, co robię. Pracuję z kartami na co dzień i widzę, że przekazują nam całą prawdę. Mówiąc wprost – są dla mnie niezastąpione.

Wróżby z kart Tarota odbywają się online lub stacjonarnie w Gdańsku

Napisz maila, wyślij pytanie lub zadzwoń 502 508 529

Po umówieniu spotkania online proszę o wpłatę konkretnej kwoty na konto aby otrzymać WRÓŻBĘ:
mBank 05 1140 2004 0000 3102 7756 8343

A jaką przyszłość kryją karty dla Ciebie?

Umów się na wróżbę

Kontakt

Spotkania odbywają się online lub stacjonarnie w Gdańsku.

Wróżka Gdańsk, Tarot Gdańsk

Umów się na Wróżbę
Umów się na Wróżbę

Napisz do mnie Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie

Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu