O mnie

Jestem przewodnikiem, który odkrywa przed Wami język kart, przekazuje to, co z nich wypływa.
dekoracja
O mnie
O mnie

Karty Tarota pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie i odnaleźć swoje powołanie. To, czym się zajmuje, uwalnia mój potencjał, daje mi wielką moc i radość. Dzięki kartom mogę doradzić, pomóc osobie, która właśnie tego potrzebuje. Jestem przewodnikiem, który odkrywa przed Wami język kart, przekazuje to, co z nich wypływa. Musicie jednak pamiętać, że nikt nie przepowie dokładnej przyszłości. Nie jest ona wykuta w skale i na każdym etapie życia mamy wpływ na to, co wkrótce się wydarzy. Mogę jednak uchylić rąbka tajemnicy…

Bycie tarocistką to moje powołanie, droga, która pozwala nie tylko rozwijać siebie, ale też – a może przede wszystkim – pomagać innym. Od kiedy tylko pamiętam, pasjonowały mnie karty oraz ich znaczenie i wpływ na nasze życie. Niejednokrotnie odwiedzałam wróżkę, prosząc ją o to, aby wskazała mi drogę i ułatwiła podjęcie decyzji.

Zadawałam jej różne pytania – dotyczące mojego życia romantycznego, wielu kwestii osobistych lub zawodowych.

Jak potoczy się moje życie?
Czy jestem z właściwym mężczyzną?
Czy praca, którą wybrałam, przyniesie mi satysfakcję?

Niestety nie zawsze podążałam drogą, jaką wskazywały karty. Niekiedy kierowałam się intuicją, ale za każdym razem po czasie okazywało się, że to karty wskazywały właściwy kierunek. Były jak wyrocznia, której warto zaufać.

Dlaczego karty?

Idea współpracy z kartami zrodziła się w mojej głowie w momencie, gdy przemierzałam strefę ezoteryki na targach. Pewna wróżka dostrzegła we mnie niezwykły dar i intuicję, widząc w nich potencjał do drogi wróżenia z kart. Zaskoczyła mnie tą wypowiedzią, gdyż nie zawsze wierzyłam w swoje możliwości, jednak słowa te powróciły do mnie jak echa. Dziś wiem, że to było moje powołanie, a karty tarota po prostu wołały mnie.

Wróżby z Kart Tarota  są dla mnie czymś niezwykłym. Mają niezwykłą moc przekazu, wystarczy umiejętność odpowiedniego ich interpretowania. Dla mnie najważniejsze jest to, że spełniam się w tym, co robię. Karty są zaskakujące, prawdziwe, mówią całą prawdę - są dla mnie niezastąpione.

Wróżby z kart Tarota odbywają się online lub stacjonarnie w Gdańsku

Napisz maila, wyślij pytanie lub zadzwoń 502 508 529

Po umówieniu spotkania online proszę o wpłatę konkretnej kwoty na konto aby otrzymać WRÓŻBĘ:
mBank 05 1140 2004 0000 3102 7756 8343

A jaką przyszłość kryją karty dla Ciebie?

Umów się na wróżbę

Kontakt

Spotkania odbywają się online lub stacjonarnie w Gdańsku.

Wróżby z kart tarota, Porady wróżki online, Wróżka Gdańsk, Tarot Gdańsk

Umów się na Wróżbę
Umów się na Wróżbę

Napisz do mnie Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie

Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail trasa dojazdu